صفحه اصلی > اخبار 


قابل توجه پذیرفته شدگان چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی سال تحصیلی 1400-1399
قابل توجه پذیرفته شدگان چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی سال تحصیلی 1400-1399
آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی

 

قابل توجه پذیرفته شدگان چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی سال تحصیلی 1400-1399

 

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان گرامی به آگاهی می رساند ثبت نام پذیرفته شدگان در دو مرحله به صورت اینترنتی و حضوری از روز سشنبه 22 /7/1399 لغایت روز چهارشنبه مورخ 30/7/1399 انجام می شود.

* مقتضی است پذیرفته شدگان زمان ثبت نام حضوری با در دست داشتن اصل مدارک به معاونت آموزشی این دانشگاه واقع در مجتمع آموزشی درمانی و پژوهشی پیامبر اعظم (ص) مراجعه نمایند.

توجه : تذکر مهم

الف) جهت آگاهی از تکمیل بودن و تائید مدارک در سامانه ثبت نام الکترونیکی ضروری است مجدداً پس از 24 ساعت به سایت مراجعه تا پیام انجام شده را مشاهده نمایید.

ب) در صورت مشاهده مدارک ناقص می باشد باید سریعاً نسبت به رفع نقص اقدام نمائید.

پذیرفته شدگان محترم مقتضی است برای تکمیل فرم ها و مدارک ثبت نامی زیر با وارد نمودن کدملی به عنوان کد کاربردی و رمز عبور به نشانی سایت ثبت نامی http://er.hums.ac.ir  مراجعه و نسبت به اسکن مدارک زیر و ثبت نام اینترنتی اقدام فرمایند. لازم به ذکر است بازه زمانی اعلام شده برای ثبت نام تخصصی تمدید نخواهد شد و کسانی که موفق به تکمیل مدارک و تایید نهایی ثبت نام نگردیده اند به هیچ وجه به گروه های آموزشی جهت شروع دوره معرفی نخواهند شد و عدم ثبت نام آنها نیز جهت معرفی جایگزین به وزارت متبوع اعلام خواهد شد .

زمان شروع به دوره کلیه پذیرفته شدگان از روز شنبه 3/8/1399 می باشد.

کارگاه های توانمندسازی جهت دستیاران پذیرفته شده پس از شروع دوره اعلام خواهد گردید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی :

1-    اسکن سند تعهد محضری ثبت شده در دفاتر اسناد رسمی کشور یا وثیقه ملکی سپرده شده بر اساس سهمیه قبولی

 

-         برای دریافت الف فرم سند تعهد محضری پذیرفته شدگان با استفاده از سهمیه مناطق محروم ، ب-فرم وثیقه ملکی پذیرفته شدگان با استفاده از سهمیه مناطق محروم ، ج-فرم سند تعهد محضری پذیرفته شدگان با استفاده از سهمیه آزاد و رزمندگان و ایثارگران ،د-فرم وثیقه ملکی پذیرفته شدگان با استفاده از سهمیه آزاد و رزمندگان و ایثارگران و برای اطلاع از نحوه تنظیم سند تعهد محضری ، سپردن وثیقه ملکی و شرایط ضامنین به سایت امور حقوقی دانشگاه به آدرس http://law.hums.ac.ir مراجعه نمائید.

-         پذیرفته شدگان محترم مقتضی است اصل سند تعهد محضری بر اساس سهمیه قبولی و تایید شده توسط دفتر حقوقی را در هنگام ثبت نام حضوری به همراه داشته باشند.

 

 

2-تکمیل و اسکن فرم های ثبت نامی شماره 1-2-3 (برای دریافت فرم ها اینجا کلیک کنید )

3-  اسکن گواهی یا دانشنامه دوره دکتری عمومی با مدرکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل باشد . لازم به ذکر است دانشجویان ترم آخر نیز می بایست مدارکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل تا تاریخ 31/6/1399 باشد ارائه نمایند.

4- اسکن شناسنامه (تمام صفحات ) کارت ملی و عکس 3*4 با فرمت JPJ و حجم کمتر از 50KB

5- ارائه نامه از محل استخدام مبنی بر موافقت بدون قید و شرط با ادامه تحصیل از سوی بالاترین مقام سازمان مربوطه (لازم به ذکر است مستخدمین رسمی و پیمانی ملزم به اسکن مدارک فوق می باشند).

6- تصویر کارت پایان یا معاف از خدمت نظام وظیفه برای آقایان به صورت کارت هوشمند یا گواهی تعویض از مراکز پلیس + 10

7- تصویر پایان یا معاف و یا ترخیص از طرح نیروی انسانی

8- تسویه یا مجوز صندوق رفاه دانشجویان وزارت متبوع

9- رونوشت کم ماموریت آموزشی با مرخصی بدون حقوق برای پذیرفته شدگانی که در استخدام رسمی یا پیمانی وزارتخانه ها ، سازمانها و نهادها و ... می باشند (در صورت آماده نبودن در حین ارائه اصل مدارک تحویل گردد)

10- تصویر پروانه دائم (در صورت داشتن )

11- تصویر کارت سهمیه ایثارگران

12- تصویر کارنامه قبولی با ذکر نمره و رتبه قبولی

 

توجه :

1-     ضروری است قبول شدگان محترم قبل از شروع به دوره همزمان با ثبت نام حضوری برای تکمیل فرم های بررسی صلاحیت عمومی (گزینش دستیاری) به واحد حراست واقع در معاونت آموزشی دانشگاه (ضلع شرقی مجتمع آموزشی ، درمانی و پژوهشی پیامبر اعظم (ص) اتاق 116 مراجعه و اقدام نمایید.

2- مراجعه به واحد نظام وظیفه واقع درمعاونت آموزشی دانشگاه (ضلع شرقی مجتمع آموزشی ، درمانی و پژوهشی پیامبر اعظم (ص) اتاق 115 از روز دوشنبه مورخ 21/7/1399 لغایت روز چهارشنبه مورخ 30/7/1398 جهت:

- دریافت معرفی نامه مجوز معافیت تحصیلی برای افرادی که خدمت نظام وظیفه را نگذرانده اند.

- دارندگان کارت پایان یا معافیت از خدمت نظام وظیفه باید اصل و تصویر کارت را جهت تایید کارشناس نظام وظیفه ارائه نمایند.

 

 

* جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص امکانات رفاهی (خوابگاه و ...) معاونت دانشجویی فرهنگی با شماره تلفن 07633333287  تماس حاصل نمایید.

 

*ضمناً شما عزیزان می توانید در صورت لزوم در ساعات اداری با شماره تلفن 07633337197 واحد تحصیلات تکمیلی

تماس حاصل نمایید.

 

 

تاریخ درج خبر : 1399/07/21 | کد خبر : ١٩٣٦٤ | تعداد نمایش خبر : 1058


خروج