صفحه اصلی > معاونت > مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی > امور دستیاری و تحصیلات تکمیلی > دستیاری 

قابل توجه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت چهل و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی

 

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان گرامی

به آگاهی می رساند ثبت نام پذیرفته شدگان در دو مرحله ابتدا به صورت اینترنتی از روز یکشنبه 97/6/11لغایت روز جمعه 97/6/16 و سپس حضوری از روز شنبه مورخ 97/6/17روز سه شنبه مورخ 97/6/27انجام می شود.

 * مقتضی است پذیرفته شدگان زمان ثبت نام حضوری با در دست داشتن اصل مدارک به معاونت آموزشی این دانشگاه واقع در مجتمع آموزشی درمانی و پژوهشی پیامبر اعظم(ص) مراجعه نمایند.

توجه : تذکر مهم

الف) جهت آگاهی از تکمیل بودن و تائید مدارک در سامانه ثبت نام الکترونیکی ضروری است، مجددا" پس از 24 ساعت به سایت مراجعه تا پیام ثبت نام انجام شده را مشاهده نمائید.

ب) در صورت مشاهده پیام مدارک ناقص می باشد، باید سریعا" نسبت به رفع نقص اقدام نمائید.

شروع به دوره پذیرفته شدگان روز یکشنبه مورخ 97/7/1می باشد.

لازم به ذکر است عدم ثبت نام در موع مقرر و با عدم شروع به آموزش به منزله انصراف قطعی پذیرفته شده می باشد و انصراف دهندگان مجاز به شرکت در چهل و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی نخواهند بود.

کارگاه های توانمند سازی جهت دستیاران پذیرفته شده از روز یک شنبه مورخ 97/7/1 روز دوشنبه مورخ 97/7/2برگزار خواهد شد،جهت اطلاع از برنامه گارگاه توانمند سازی اینجا کلیک نمائید.

حضور تمام وقت دستیاران در این کارگاه الزامی است و این حضور بخشی، نمره ارزیابی درون بخشی سالیانه دستیاران را جهت معرفی به امتحان ارتقا سالیانه تشکیل می دهد.

مراجعه حضوری به واحدهای ذیل از روز دوشنبه مورخ 97/6/12روز سه شنبه مورخ 97/6/27در  ساعات اداری

1-     مراجعه به دفتر حقوقی دانشگاه (جهت تکمیل فرم های تعهد محضری مرتبط با سهمیه قبولی)

2-     مراجعه به واحد نظام وظیفه واقع در معاونت آموزشی دانشگاه (ضلع شرقی مجتمع آموزشی، درمانی و پژوهشی پیامبر اعظم (ص) ) اتاق 115 جهت:

 

-         دریافت معرفی نامه مجوز معافیت تحصیلی برای افرادی که خدمت نظام وظیفه را نگذرانده اند

-         دارندگان کارت پایان یا معافیت از خدمت نظام وظیفه باید اصل و تصویر کارت را جهت تایید کارشناس نظام وظیفه ارائه نمایند.

* ضمنا" شما عزیزان می توانید در صورت لزوم در ساعات اداری با شماره تلفن 33337191-076 واحد تحصیلات تکمیلی تماس حاصل نمائید.