صفحه اصلی > اخبار 


قابل توجه پذیرفته شدگان چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی سال تحصیلی1400-14001
قابل توجه پذیرفته شدگان چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی سال تحصیلی1400-14001
 

 

 

قابل توجه پذیرفته شدگان  چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان گرامی به آگاهی می رساند ثبت نام پذیرفته شدگان به صورت اینترنتی وحضوری از روز چهارشنبه مورخ 14/7/1400 لغایت روز یکشنبه لغایت 25/7/1400 می باشد.

* مقتضی است پذیرفته شدگان زمان مراجعه ثبت نام حضوری با در دست داشتن اصل مدارک به معاونت آموزشی این دانشگاه واقع در مجتمع آموزشی درمان وپژوهشی پیامبر اعظم (ص) مراجعه نمایند.

 

توجه :  تذکر مهم

جهت آگاهی از تکمیل بودن و تایید مدارک در سامانه ثبت نام الکترونیکی ضروری است پس از بارگذاری مدارک در سامانه مجدداٌ به سایت مراجعه تا پیام ثبت نام انجام شده را مشاهده نمایید.

در صورت مشاهده مدارک ناقص می باشد، باید سریعاً نسبت به رفع نقص اقدام نمائید.

 

پذیرفته شدگان محترم مقتضی است برای تکمیل فرم ها و مدارک ثبت نامی زیر با وارد نمودن کد ملی به عنوان کد کاربری و رمز عبور به نشانی سایت ثبت نامی http://er.hums.ac.ir  مراجعه و نسبت به اسکن مدارک زیر و ثبت نام اینترنتی اقدام فرمایند.

 

لازم به ذکر است بازه زمانی اعلام شده برای ثبت نام تمدید نخواهد شد و کسانی که موفق به تکمیل مدارک و تایید نهایی ثبت نام نگردیده اند به هیچ وجه به گروه های آموزشی جهت شروع دوره معرفی نخواهند شد و عدم ثبت نام آنها نیز جهت معرفی جایگزین به وزارت متبوع اعلام خواهد شد.

*کارگاه های توانمند سازی جهت دستیاران پذیرفته شده پس از شروع به دوره اعلام خواهد گردید.

الف : مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام الکترونیکی وحضوری  :

 

1-   اسکن سند تعهد محضری ثبت شده در دفاتر اسناد رسمی کشور یا وثیقه ملکی سپرده شده بر اساس سهمیه قبولی

-         برای دریافت الف فرم سند تعهد محضری پذیرفته شدگان با استفاده از سهمیه مناطق محروم ، ب-فرم وثیقه ملکی پذیرفته شدگان با استفاده از سهمیه مناطق محروم ، ج-فرم سند تعهد محضری پذیرفته شدگان با استفاده از سهمیه آزاد و رزمندگان و ایثارگران ،د-فرم وثیقه ملکی پذیرفته شدگان با استفاده از سهمیه آزاد و رزمندگان و ایثارگران و برای اطلاع از نحوه تنظیم سند تعهد محضری ، سپردن وثیقه ملکی و شرایط ضامنین به سایت امور حقوقی دانشگاه به آدرس https://law.hums.ac.ir مراجعه نمائید.

-         پذیرفته شدگان محترم مقتضی است اصل سند تعهد محضری بر اساس سهمیه قبولی و تایید شده توسط دفتر حقوقی را در هنگام ثبت نام حضوری به همراه داشته باشند.

 

2-تکمیل و اسکن فرم های ثبت نامی شماره 1-2 (برای دریافت فرم ها اینجا کلیک کنید )

3-  اسکن گواهی یا دانشنامه دوره دکتری عمومی با مدرکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل باشد .

4- اسکن شناسنامه (تمام صفحات ) کارت ملی ( پشت ورو)

5-عکس 4*3 تهیه شده در سالجاری (شش قطعه عکس پشت نویس شده در زمان ثبت نام حضوری)

6- ارائه نامه از محل استخدام مبنی بر موافقت بدون قید و شرط با ادامه تحصیل از سوی بالاترین مقام سازمان مربوطه (لازم به ذکر است مستخدمین رسمی و پیمانی ملزم به اسکن مدارک فوق می باشند).

7- تصویر کارت پایان یا معاف از خدمت نظام وظیفه برای آقایان به صورت کارت هوشمند یاشروع سربازی حداکثرتا اول مردادماه وبرگه ترخیض از نظام وظیفه

8- تصویر پایان طرح یا معافیت از طرح ویا مدرک شروع به طرح در فاصله سه ماه از فارغ التحصیلی در منطقه محروم

9- تسویه یا مجوز صندوق رفاه دانشجویان وزارت متبوع

10- رونوشت ماموریت آموزشی با مرخصی بدون حقوق یامرخص استحقاقی برای پذیرفته شدگانی که در استخدام رسمی یا پیمانی وزارتخانه ها ، سازمانها و نهادها و ... می باشند (در صورت آماده نبودن در حین ارائه اصل مدارک تحویل گردد)

11- تصویر پروانه دائم (در صورت داشتن )

12- تصویر کارت سهمیه ایثارگران

13- تصویر کارنامه قبولی با ذکر نمره و رتبه قبولی

توجه :

1-   ضروری است قبول شدگان محترم قبل از شروع به دوره همزمان با ثبت نام حضوری برای تکمیل فرم های بررسی صلاحیت عمومی (گزینش دستیاری) به واحد حراست واقع در معاونت آموزشی دانشگاه (ضلع شرقی مجتمع آموزشی ، درمانی و پژوهشی پیامبر اعظم (ص) اتاق 116 مراجعه و اقدام نمایید.

2-   - دریافت معرفی نامه مجوز معافیت تحصیلی برای افرادی که خدمت نظام وظیفه را نگذرانده اند.

روند دریافت معافیت تحصیلی دانشجویان پذیرفته شده پسر ورودی مهرماه 1401-1400

اخذ معافیت تحصیلی دانشجویی به دو روش امکانپذیر می باشد:

روش اول: از طریق مراجعه به پورتال جامع نظام وظیفه به آدرس http://services.epolice.ir اقدام به درخواست معافیت دانشجویی نمائید، در ابتدا راهنمای سامانه را با دقت مطالعه و سپس اقدام به ثبت نام و تکمیل اطلاعات نمائید و در آخر پس از صدور برگه مجوز معافیت تحصیلی دانشجوئی، آن را در سامانه ثبت نام دانشگاه علوم پزشکی (آیتم مدرکی دال بر نظام وظیفه ) بارگذاری نمائید.

روش دوم: با در دست داشتن پرینت برگه قبولی سنجش و آخرین مدرک تحصیلی (فقط جهت رویت کاربر دفتر پلیس +10می باشد، به هیچ عنوان اصل مدرک تحصیلی را به کاربر تحویل ندهید) و مدارک شناسنامه ای و عکس به دفاتر پلیس + 10 محل سکونت خود مراجعه نمائید و پس از اخذ برگه معافیت تحصیلی دانشجویی آنرا در سامانه ثبت نام دانشگاه علوم پزشکی (آیتم مدرکی دال بر نظام وظیفه) بارگذاری نمائید و اصل آنرا به واحد نظام وظیفه واقع در معاونت آموزشی دانشگاه (ضلع شرقی مجتمع آموزشی ، درمانی و پژوهشی پیامبر اعظم (ص) اتاق 115 مراجعه و تحویل نمایند.

 

- دارندگان کارت پایان یا معافیت از خدمت نظام وظیفه باید اصل و تصویر کارت را جهت تایید کارشناس نظام وظیفه ارائه نمایند.

 

* جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص امکانات رفاهی (خوابگاه و ...) معاونت دانشجویی فرهنگی با شماره تلفن 07633333287  تماس حاصل نمایید.

*ضمناً شما عزیزان می توانید در صورت لزوم در ساعات اداری با شماره تلفن 07633337197 واحد تحصیلات تکمیلی

تماس حاصل نمایید.

 

 اینستاگرام معاونت آموزشی 

 

تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٢ مهر ١٤٠٠ | کد خبر : ٢٤٣٦٤ | تعداد نمایش خبر : 457
 

 


خروج