صفحه اصلی > آیین نامه ها و دستورالعمل ها > نظام وظیفه و مشمولین 

 

روند دریافت معافیت تحصیلی دانشجویان پذیرفته شده پسر ورودی 1401-1400


::.:: تمامی مراحل ثبت نام غیر حضوری می باشد ::.::

اخذ معافیت تحصیلی دانشجویی به دو روش امکانپذیر میباشد :

از طریق مراجعه به پورتال جامع نظام وظیفه به آدرس http://services.epolice.ir  اقدام به درخواست معافیت دانشجویی نمائید، در ابتدا  راهنمای سامانه را با دقت مطالعه و سپس اقدام  به ثبت نام و تکمیل اطلاعات نمایید  و در آخر پس از صدور برگه مجوز معافیت تحصیلی دانشجویی، آن را در سامانه ثبتنام دانشگاه علوم پزشکی ( آیتم مدرکی دال بر نظام وظیفه ) بارگذاری نمایید .

با در دست داشتن پرینت برگه قبولی سنجش و آخرین مدرک تحصیلی ( فقط جهت رویت کاربر دفتر پلیس+10 میباشد ، به هیچ عنوان اصل مدرک تحصیلی را به کاربر تحویل ندهید ) و مدارک شناسنامه ای و عکس به دفاتر پلیس+10 محل سکونت خود مراجعه نمایید و پس از اخذ برگه معافیت تحصیلی دانشجویی آنرا در سامانه ثبت نام دانشگاه علوم پزشکی ( آیتم مدرکی دال بر نظام وظیفه ) بارگذاری نمایید و اصل آنرا تا جهت تحویل به دانشگاه  که متعاقبا اعلام میشود نزد خود نگه دارید .

 

جهت اطلاعات بیشتر و یا دریافت پاسخ هر گونه سوال احتمالی ، با پشتیبانی پورتال نظام وظیفه به شماره 81240035 - 096480تماس حاصل فرمائید.

 


کلیه قابل توجه کلیه دانشجویان پسر ورودی بهمن ماه 1401-1400

دانشجویان پسر پذیرفته شده در نیمسال دوم سال تحصیلی (بهمن) می بایست پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش به معاونت وظیفه عمومی مراجعه نموده و در خصوص وضعیت نظام وظیفه خود اطلاعات لازم کسب نموده ، معافیت دانش آموزی پس پذیرفته شدن در دانشگاه اعتباری ندارد ، صدور معافیت تحصیلی دانشجویی برای پذیرفته شدگان پسر ورودی بهمن مشروط بر نداشتن هیچگونه غیبتی در ارتباط با خدمت سربازی در بهمن ماه صورت می پذیرد. لیکن در صورت عدم توجه ،عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو میباشد .